مرکز خدمات روانشناسی ومشاوره اشتیاق با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در آذرماه 1396 فعالیت حرفه ای خود را با هدف یاری رساندن به افراد جهت برخورداری از زندگی رضایتبخش تر شروع کرد. با وجود ارایه خدمات عمومی مشاوره ای، این مرکز با تاکید بر رشد و گسترش مداخلات مبتنی بر روانشناسی مثبت و ارتقای جایگاه آن در کشور ایران فعالیت های اختصاصی تری را با هدف افزایش کیفیت زندگی و شادکامی مراجعان عزیز ارایه می دهد.

در این مرکز روانشناسان و مشاوران با تحصیلات دکترا و کارشناسی ارشد در رشته های روانشناسی بالینی، مشاوره، روانشناسی تربیتی و روانسنجی تحت نظر خانم دکتر فروغ جعفری (استادیار دانشگاه) مشغول به فعالیت هستند. در این مرکز خدمات روانشناسی به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین به مراجعان داخل و خارج از کشور ارایه می گردد. همچنین برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های تخصصی جهت آماده سازی فارغ التحصیلان رشته های مرتبط جهت ورود به حیطه مشاوره و درمان تحت نظارت روانشناسان مجرب هر حیطه از داخل یا خارج از کشور ارایه می گردد.

از آنجا که یاری رسانی به مراجعان سرلوحه فعالیت های مرکز مشاوره اشتیاق می باشد، مراجعینی که بضاعت مالی جهت پرداخت هزینه مشاوره ندارند نیز می توانند در شرایط خاص و به منظور قرار گرفتن در موقعیت های آموزشی از حمایت مالی مجموعه برخوردار گردند.

با توجه به این که پژوهش و دستیابی به یافته های جدید نیز از جمله اهداف مهم دیگری است که مورد تاکید مرکز می باشد و علاقمندان به حوزه های مختلف روانشناسی می توانند از حمایت و کمک متخصصان پژوهشی جهت اجرا ایده ها و طرح های خود یاری بگیرند.

امید است با برخورداری از نیروهای فعال و پر انگیزه و دارای اطلاعات جدید و کاربردی در حوزه روانشناسی بتوانیم اشتیاق به تغییر را در مراجعان ارتقا داده و در مسیر رسیدن به اهداف ارزشمندشان در کنار آنها بوده و شاهد موفقیت و شادمانی آنان باشیم.

برای مشاوره و درمان با کلینیک اشتیاق تماس بگیرید

تهران -میدان ونک -خیابان ملاصدرا -بعد از خیابان شیراز- جنب بانک ملت ساختمان ملاصدرا پلاک 109 واحد 301

تلفن:88058254-021

021-88216947

09306938638

با کلیک به این مطلب امتیاز دهید!
[Total: 1 Average: 5]