تست روانشناسی دلزدگی زناشویی

دلزدگی زناشویی روندی تدریجی است و ذره ذره در تن روان ما ته نشین می شود. دلزدگی زناشویی آن قدر موثر است که حتی می تواند بدن ما را هم درگیر کند.

وقتی زن و شوهر هر حادثه کوچکی را بهانه می‌کنند تا به همسرشان یک برچسب منفی برنند، در این مواقع سکوت مردها نشانه بی‌احساسی‌شان تلقی می‌شود و یک بار محبت نکردن زنها، نشانه نامهربانی شان می‌شود.

اگر همسران نیازهای خود را مطرح نکنند یا در رابطه با همدیگر پی به نیازهای یکدیگر نبرند و به راه حل مثبتی برای برآورده کردن نیازهای شان نرسند، خطر دلزدگی بیشتر میشود.

سوالاتی که در تست روانشناسی دلزدگی زناشویی مطرح میشود نتیجه تحقیقات بسیار و تحلیلهای فراوان است.بعد از انجام این تست جوابهایی که شما دادید در بانک اطلاعات وارد شده و توسط تیم روانشناسی مرکز مشاوره اشتیاف ابتدا تحلیل شده و سپس تفسیر کامل آن برای شما ارسال میشود .قوانین حریم خصوصی در این تست کاملا رعایت شده و نتیجه تست و تحلیل آن به هیچ عنوان در جای دیگری منتشر نشده و فقط به ایمیل شما یا در صورت تمایل به واتساپ یا تلگرام شما بدون عنوان و اسم ارسال میشود.این آزمون دارای جوابهایی چند گزینه ای است که به راحتی به صورت آنلاین میتوانید انجام دهید .

تفسیر این آزمون کمک بسیاری در حل مشکلات زناشویی و ارتباط و روزمرگی میکند .

با کلیک به این مطلب امتیاز دهید!
[Total: 0 Average: 0]